Fundacja pomocy zwierzętom  Chow-Chow  
               
   Nasze adoptusie        Chow w potrzebie        Wirtualni           Tymczasowi        Darczyńcy    Sprawozdania

 

   Strona główna      Adopcje      Adopcje wirtualne
       Jeśli marzysz o adopcji zwierzaka, lecz nie masz możliwości, żeby to zrobić- możesz zostać wirtualnym opiekunem jednego z naszych podopiecznych.
 Na naszej stronie internetowej, w dziale adopcje wirtualne , przy jego zdjęciu pojawi się Twoje imię, nazwisko lub Nick, zdjęcie i dowolny krótki tekst twojego autorstwa. Będziesz mógł na swojej stronie internetowej też Blogu umieścić fotki swojego podopiecznego. Będziesz też mógł go odwiedzić.
 
    Jakie są koszty wirtualnej adopcji?
 
   W tej chwili koszt wirtualnej adopcji to 50 zł miesięcznie. Wpłacając na nasze konto kwotę 50 zł zostajesz wirtualnym opiekunem przez 1 miesiąc. Dokonując wpłaty w kolejnym miesiącu przedłużasz swój status wirtualnego opiekuna. Jeśli chcesz zrezygnować- wystarczy napisać do nas maila. Pieniądze z wpłat pomogą nam pokryć koszty utrzymania czy leczenia naszych adoptusi.
 
   Fundacja zastrzega sobie prawo do oddania wirtualnie adoptowanego psiaka do prawdziwej adopcji. W takim wypadku adopcja wirtualna traci ważność, wizytówka psa zostaje usunięta z naszej strony ( wraz z danymi wirtualnego opiekuna). Fundacja nie zwraca pieniędzy wpłaconych na rzecz wirtualnej adopcji psa. W przypadku wpłaty na zwierzaka, który w ciągu miesiąca znajdzie nowy dom, Fundacja może zaproponować w ramach tej wpłaty adopcję wirtualną innego miśka. Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, grupa osób (np. klasa) bądź firma.
 
Jak zostać wirtualnym opiekunem?
 
   Wystarczy wysłać maila na adres fundacjachow-chow@tlen.pl w treści wpisując swoje imię, nazwisko bądź Nick, który będzie wyświetlany przy zdjęciu wybranego psiaka na stronie Fundacji oraz wpłacić odpowiednią kwotę na nasze konto. W tytule wpłaty należy wpisać- wirtualna adopcja + imię psa.