Fundacja pomocy zwierzętom  Chow-Chow  
               
   Nasze adoptusie        Chow w potrzebie        Wirtualni           Tymczasowi        Darczyńcy    Sprawozdania

 

   Strona główna      Niunia
 
       10.06.2013
   Dostaliśmy informację, że w schronisku w Bytomiu przebywa kremowa suczka.
 
                                                                     
 
   17.06.2013
Sunia pojechała do Kseniowa, gdzie czekają na nią Ksenia i Chołek .
 
  22.06.2013
Wizyta u weta na dokładne badania nie obyła się bez problemów.
Trzeba było ją uśpić do badań , do USG do pobierania krwi i innych przeglądów. NIunia to niezły uparciuch i twardziel...wet delikatnie ją chciał uśpić co niestety nie dało rezultatu i musiał powiększyć dawke. Ta oczywiście pomimo uśpienia i tak odczuwała każdy dotyk i powarkiwała.
MOcz w porządku z niewielkimi zmianami.
Krew w porządku również z niewielkimi odchyłąmi ale stres i drugi dzien pod rząd narkoza dopuszcza lekkie zmiany w wynikach.
USG- macica lekko powiękona i wymaz z narządów rodnych- czyli lekki wyciek jest skutkiem jeszcze oczyszczania się po porodzie, więc nie jest to już cieczka. W poniedziałek jeszcze raz zkontrolujemy wielkość macicy i będzie wiadomo czy jest poprawa czy będziemy szukać innej przyczyny.
 
  24.06.2013
Niunia z psami wszystkimi jest w dobrych stosunkach. Nawet odwiedzający maleńki york czy inny .... nie ma dla niej żadnej różnicy czy to samiec czy samica...każdy pies jest akceptowany.
Kontrolna wizyta zakonczyła się sukcesem. Nie musimy się juz jej zdrowiem z niczym martwić.
Tera tylko kwestia jej skóry poranionej gdzie niegdzie od dredów i owłosienie do odrostu zostało jeśli chodzi o całość, ale najważniejsze .... nauczyć ją zaufania do ludzi.
Mam nadzieje że nastąpi to dość szybko bo u weta dzisiaj pozwoliła sobie juz na dokładny przegląd bez kłapania zębami i bez powarkiwania. Dała nawet łapkę z wyrwanym pazurem dać sobie opatrzyć i powycinać przy tym włosy również bez strachu że może kłapnąć.
 
                                                                                            Fotki TUTAJ
   20.12.1013.
 Niunia ma już dom stały.