Strona główna      Tasza

23.12.2012
                         Znaleziono suczkę w typie rasy Chow chow.
 W dniu dzisiejszym (23 grudnia) w okolicach Malborka został znaleziona sunia w typie rasy Chow chow.
Tasza bo tak daliśmy jej na imię prawdopodobnie została porzucona z pseudo hodowli. Ciężko określić wiek Taszy.
Malutka jest bardzo zaniedbana, wychudzona i wymarznięta. Ledwo stała na nogach. Dopiero po ciepłej kąpieli powoli dochodzi do siebie.
Ma chore oczy.
                                             Szukamy Taszy nowy dom. Dom gdzie zazna ciepła i miłości.

Obecnie Tasza przebywa w Malborku pod opieką Stowarzyszenia

16.02.2013
Misia bo tak teraz ma na imię Tasza, sunia w typie rasy Chow Chow, zostaje w domu tymczasowym na stałe.
Bardzo się cieszymy.  Misia mieszka teraz z 4 kotami i psem.
 Jest dużym kochanym uparciuszkiem.  Jest spokojną sunią którą nie da się nie kochać.

Prezentujemy nowe zdjęcia Misi.

Opiekunowie włożyli dużo czasu i pracy aby doprowadzić Misię do normalności.  Bardzo im za to dziękujemy.

Niedługo Misia przejdzie badania oczu ( prawdopodobnie nie widzi), a za dwa miesiące zabieg sterylizacji.

Trzymajmy kciuki za Misię.

03.06.2016
Ze względu na zmiany w rodzinie , w której przebywała Misia , przewieźliśmy ją do Kseniowa pod opiekę Sylwi.

14.06.2016
Misia została poddana konkretnym oględzinom i kilkum zabiegom chirurgicznym m.in. usunięcie zęba , usunięcie kilku brodawek na skórze , wykryto dziure w oku , spore problemy skórne .

Również okazało się , że jest totalnie głucha i niewidoma.
Pozostanie jako rentier pod opieką fundacji do starości , mile widziana adopcja wirtualna.
                                              Fotki TUTAJ
        08.02.2017
Staruszka przyszła w nocy do łóżka Sylwii prawdopodobnie się pożegnać , po kilku godzinach odeszła za TM .